Bizi Takip Edin
instagram
google
youtube
twitter
facebook
HAKKIMIZDA
hakkımızda

                                 Evim Evim

Günümüzün stresli iş ortamları, insanları sakin bir yaşam aramaya itiyor. Bunun için de insanlar işten eve döndüklerinde huzur dolu, rahat mekanlar istiyorlar.

      Evim Evim portalı yaşanılan mekanları güzelleştirmek isteyenler için geliştirildi. Portalde tüketeciler yaşadıkları mekanları güzelleştirmek için farklı kaynaklardan özenle seçilmiş kendi yaratıcı fikirlerini destekleyecek ve geliştirecek bilgi bankasına ulaşırken, aynı zamanda interaktif dekorasyon bölümünde 9000 farklı malzeme kullanarak duvarlarını boyayacak, yer döşemesini değiştirecek, koltuklarını, perde ve tüllerini Türkiye′nin ev tekstili sektöründe her zaman tercih edilen firmaların ürünleri ile kaplayarak yaratıcılığın görsel keyfini yaşayacak.

      Türkiye ev tekstili ve mobilya sektöründe dünyanın en büyük üreticilerinden biri konumunda artık. Dünyanın önde gelen markaları üretimlerinin büyük bölümünü fason olarak Türkiye′de gerçekleştiriyor. Üretim yapan firmalar için Evim Evim portali, Türkiye ve hatta tüm dünyadan tüketiciler ile kendi markalarını ve ürünlerini düşük maliyette buluşturacakları bir ortam.

maviweb